LOT 25
JARDINJÄR
Nysilver. 1900-tal. Rokokostil. Bredd 44 cm. Slitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona