LOT 559

JCJ Vanderheyden (1928-2012), Waterkant

Painter / Artist / School

JCJ Vanderheyden (1928-2012)

Technique / Size

encaustiek en sand op papier, 29,5x38 cm ( 55x61 cm incl. lijst)

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'Jacques van der Heyden '57' (rechtsonder)

Extra Text

Conditie: niet zuurvrij ingelijst, papier vergeeld, verso lijmresten van oude montering, verder goed.

Origin / Exhibition / Lite

Tentoongesteld: Tilburg, Brabantse Stichting voor Beeldende Kunst en Edelambacht, 'Jacques van der Heyden', 29 juni - 27 juli 2063. (label verso op lijst).

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

JCJ Vanderheyden (1928-2012)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Origin / Exhibition / Lite

29 Mar 2023
Netherlands, Hague