JCJ Vanderheyden (1928-2012), Waterkant
Painter / Artist / School
JCJ Vanderheyden (1928-2012)
Technique / Size
encaustiek en sand op papier, 29,5x38 cm ( 55x61 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Jacques van der Heyden '57' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: niet zuurvrij ingelijst, papier vergeeld, verso lijmresten van oude montering, verder goed.
Origin / Exhibition / Lite
Tentoongesteld: Tilburg, Brabantse Stichting voor Beeldende Kunst en Edelambacht, 'Jacques van der Heyden', 29 juni - 27 juli 2063. (label verso op lijst).
Painter / Artist / School
JCJ Vanderheyden (1928-2012)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite