LOT 139

JEAN MICHEL FOLON (1934-2005)

A Martine, 1997.
Dessin aux crayons de couleur.
Signé en bas au milieu.
Tekenen met kleurpotloden.
Onderaan in het midden gesigneerd.
28 x 26 cm
Provenance/Herkomst :
Galerie Michelle Champetier, Cannes.
Collection privée / Prive collectie, Paris.

15 Jun 2021
Belgium, Brussels

A Martine, 1997.
Signé en bas au milieu.
Tekenen met kleurpotloden.
28 x 26 cm
Provenance/Herkomst :

15 Jun 2021
Belgium, Brussels