LOT 0018

Jean Milo (1906-1993) - Intérieur chaud, 1961

Jean Milo (1906-1993)
Intérieur chaud, 1961
Huile sur toile.
Signée et datée
en bas à droite.
Contresignée, datée
et titrée au dos.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
100 x 81 cm
Provenance: Provenance/Herkomst:
Collection privée /
Prive collectie, Bruxelles.

18 Jun 2020
Belgium, Belgium

Jean Milo (1906-1993)
Intérieur chaud, 1961
Huile sur toile.
Signée et datée
en bas à droite.
Contresignée, datée
et titrée au dos.
Olieverf op doek.
100 x 81 cm
Collection privée /
Prive collectie, Bruxelles.

18 Jun 2020
Belgium, Belgium