LOT 60

JEAN RETS (1910-1998)

Tachka, 1974
Huile sur panneau.
Signée et datée en bas à droite.
Contresignée, datée et titrée au dos.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
60 x 126 cm
Provenance / Herkomst
Collection privée / Prive collectie.

15 Jun 2021
Belgium, Brussels

Tachka, 1974
Huile sur panneau.
Olieverf op paneel.
60 x 126 cm
Provenance / Herkomst

15 Jun 2021
Belgium, Brussels