LOT 62
JEAN RETS (1910-1998)
Ryazin, 1973.
Huile sur panneau.
Signée et datée en bas à droite.
Contresignée, datée et titrée au dos.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
70 x 50 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Ryazin, 1973.
Huile sur panneau.
Olieverf op paneel.
70 x 50 cm
Provenance / Herkomst :
15 Jun 2021
Belgium, Brussels