JEF DIELS (°1952)
Description EN
Still life, 2001.
Oil on fibreboard.
Signed and dated 'J. H. Diels/ 2001'.
Beschrijving NL
Stilleven, 2001.
Olie op vezelplaat.
Getekend en gedateerd 'J. H. Diels/ 2001'.
Description FR
Nature morte, 2001.
Huile sur panneau d'aggloméré.
Signé et daté 'J. H. Diels/ 2001'.
Size: 49 x 28 cm, 67 x 47 cm
Description EN
Still life, 2001.
Oil on fibreboard.
Beschrijving NL
Stilleven, 2001.
Olie op vezelplaat.
Description FR
Nature morte, 2001.
Size: 49 x 28 cm, 67 x 47 cm