LOT 5535

JEF LOUIS VAN LEEMPUTTEN (1865-1948)

Description EN
Yard animals at nightfall. Panel (mahogany). Signed 'J L Van Leemputten'.
Vertical crack of 7 cm.
Period gilt frame.

Beschrijving NL
Neerhofdieren bij valavond. Paneel (mahonie). Getekend 'J L Van Leemputten'.
Verticale barst van 7 cm. Eigentijdse vergulde kader.

Description FR
Animaux de ferme au coucher de soleil. Panneau (acajou). Signé 'J L Van Leemputten'.
Fente verticale de 7 cm. Cadre doré d'époque.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Vertical crack of 7 cm.
Period gilt frame.

Beschrijving NL

Description FR

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp