JEF LOUIS VAN LEEMPUTTEN (1865-1948)
Description EN
Yard animals at nightfall. Panel (mahogany). Signed 'J L Van Leemputten'.
Vertical crack of 7 cm.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Neerhofdieren bij valavond. Paneel (mahonie). Getekend 'J L Van Leemputten'.
Verticale barst van 7 cm. Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Animaux de ferme au coucher de soleil. Panneau (acajou). Signé 'J L Van Leemputten'.
Fente verticale de 7 cm. Cadre doré d'époque.
Description EN
Vertical crack of 7 cm.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Description FR