LOT 820
JEF VAN TUERENHOUT (1925-2006)
Description EN
Seated nude, 1972.
Crayon. Signed and dated 'Jef Van Tuerenhout/ -72'.
Beschrijving NL
Zittend naakt, 1972.
Vetkrijt. Getekend en gedateerd 'Jef Van Tuerenhout/ -72'.
Description FR
Nu assis.
Craie. Signée et datée 'Jef Van Tuerenhout/ -72'.
08 Dec 2021
Belgium, Antwerp
Description EN
Seated nude, 1972.
Beschrijving NL
Zittend naakt, 1972.
Description FR
Nu assis.