JEF VERHEYEN (1932-1984)
Laser', 1974
Impression sur papier rehaussée au crayon. Signée, dédicacée et datée en bas à droite. Numérotée 1/1 en bas à gauche. Pièce unique.
Screenprint verhoogd met potlood. Rechts onderaan gesigneerd, opgedragen en gedateerd. Links onderaan 1/1 genummerd. Uniek stuk.
48 x 61 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Antwerpen.
Laser', 1974
48 x 61 cm