JOHAN EN CORNELIS DE WITT TE 'S-GRAVENHAGE VERMOORD / THE BROTHERS DE WITT MURDERED
HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - JOHAN EN CORNELIS DE WITT TE 'S-GRAVENHAGE VERMOORD / THE BROTHERS DE WITT MURDERED 1672, by door Pierre Avry. Naar elkaar toegewende portretten. Kz. veelkoppig monster (het gepeupel) verscheurt de gebroeders. Signatuur alleen op kz.AR 71.8 mm. 102.67 g. In schroefdoos, voorzien van twee gedichten. Doos beschadigd. Prachtige gematteerde details en glanzende velden