LOT 48

JOHAN EN CORNELIS DE WITT TE 'S-GRAVENHAGE VERMOORD / THE BROTHERS DE WITT MURDERED

HISTORIEPENNIGEN - HISTORICAL MEDALS - JOHAN EN CORNELIS DE WITT TE 'S-GRAVENHAGE VERMOORD / THE BROTHERS DE WITT MURDERED 1672, by door Pierre Avry. Naar elkaar toegewende portretten. Kz. veelkoppig monster (het gepeupel) verscheurt de gebroeders. Signatuur alleen op kz.AR 71.8 mm. 102.67 g. In schroefdoos, voorzien van twee gedichten. Doos beschadigd. Prachtige gematteerde details en glanzende velden

20 Mar 2020
Netherlands, Amsterdam

20 Mar 2020
Netherlands, Amsterdam