LOT 404

JOS SCHIPPERS (1868-1950)

Description EN
'Pleine mer', 1931
Canvas. Signed and dated 'Jos Schippers.1931'.
Title and date on the reverse.

Beschrijving NL
'Pleine mer', 1931
Doek. Getekend en gedateerd 'Jos Schippers.1931'.
Titel en datum op verso.

Description FR
'Pleine mer', 1931
Toile. Signée et datée 'Jos Schippers.1931'.
Titre et date au revers.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
'Pleine mer', 1931

Beschrijving NL
'Pleine mer', 1931
Titel en datum op verso.

Description FR
'Pleine mer', 1931
Titre et date au revers.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp