LOT 1
JOSÉ-MARIA DAVID (1944-2015), SKULPTUR
Patinerad brons, 1/4. "Hippopotamus". Signerad J.M. David samt gjutarstämplad. Längd 110, höjd 40 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona