LOT 1

JOSÉ-MARIA DAVID (1944-2015), SKULPTUR

Patinerad brons, 1/4. "Hippopotamus". Signerad J.M. David samt gjutarstämplad. Längd 110, höjd 40 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.

08 Jun 2021
Sweden, Landskrona

08 Jun 2021
Sweden, Landskrona