JOSEPH POSENAER (1876-1935)
Description EN
'Adam, waar zijt gij?', 1913.
Oil on cardboard.
Signed and dated 'J Posenaer 1913'.
Annotations on the reverse.
Beschrijving NL
'Adam, waar zijt gij?', 1913.
Olie op karton.
Getekend en gedateerd 'J Posenaer 1913'.
Annotaties op verso.
Description FR
'Adam, waar zijt gij?', 1913.
Huile sur carton.
Signé et daté 'J Posenaer 1913'.
Annotations au revers.
Size: 30 x 30 cm, 33 x 33 cm
Description EN
'Adam, waar zijt gij?', 1913.
Oil on cardboard.
Annotations on the reverse.
Beschrijving NL
'Adam, waar zijt gij?', 1913.
Olie op karton.
Annotaties op verso.
Description FR
'Adam, waar zijt gij?', 1913.
Huile sur carton.
Annotations au revers.
Size: 30 x 30 cm, 33 x 33 cm