LOT 363
JULES MOIGNIEZ (1835-1894)
Description EN
Tazza.
Bronze, brown patina.
Signed 'J. Moigniez'.
Beschrijving NL
Tazza.
Brons, bruine patina.
Getekend 'J. Moigniez'.
Description FR
Tazza.
Epreuve en bronze à patine brune.
Signée 'J. Moigniez'.
07 Oct 2021
Belgium, Antwerp
Description EN
Tazza.
Bronze, brown patina.
Signed 'J. Moigniez'.
Beschrijving NL
Tazza.
Brons, bruine patina.
Getekend 'J. Moigniez'.
Description FR
Tazza.
Signée 'J. Moigniez'.