LOT 25
Jaap Kraanen (1903-1973)
Jaap Kraanen (1903-1973)
Een stadsgezicht, Delfshaven te Rotterdam, gesigneerd l.o.Aquarel op papier, 48,5 x 68,5 cm.Jaap Kraanen (1903-1973)Yes
Afmetingen: Aquarel op papier, 48,5 x 68,5 cm.
Kunstenaar: Jaap Kraanen (1903-1973)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Jaap Kraanen (1903-1973)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam