LOT 25

Jaap Kraanen (1903-1973)

Jaap Kraanen (1903-1973)

Een stadsgezicht, Delfshaven te Rotterdam, gesigneerd l.o.Aquarel op papier, 48,5 x 68,5 cm.Jaap Kraanen (1903-1973)Yes

Afmetingen: Aquarel op papier, 48,5 x 68,5 cm.

Kunstenaar: Jaap Kraanen (1903-1973)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

Jaap Kraanen (1903-1973)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam