LOT 15
Jaap Muller (1970)
Jaap Muller (1970), 'Kerkinterieur Trier', gesigneerd 'J. Braqué' (= pseudoniem Jaap Muller) l.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 80n x 60 cm
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam