LOT 60
Jaap Nieweg (1877-1955)
Huisje in de sneeuw, mogelijk omgeving Bloemendaal
linksonder gemonogrammeerd en gedateerd 'JN./jan 1914'
olieverf op paneel, 26,5x35 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
18 Mar 2020
Netherlands, Hague