Jacob London (1872-1953)
Jacob London (1872-1953)
‘sfeervol Nederlands straattafereel met gebouw in de steigers en oude stadspoort’, gesigneerd ‘L. London’ l.b.Olieverf op doek op board, 25,2 x 19,6 cmJacob London (1872-1953)
Afmetingen: Olieverf op doek op board, 25,2 x 19,6 cm
Kunstenaar: Jacob London (1872-1953)
Jacob London (1872-1953)