LOT 60
Art & Antiques
Jacobus Hermanus Redelaar (1871-1951), versierde kalender met winterlandschapje en rococo-ornamenten, aquarel op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd feb. 1910, 38 × 27,5 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht