Jager met hond rustend tegen een boom, ongesigneerd circa 1900, olieverf op doek, 102 x 127 cm.

Conditie: Bedoekt.

01 Jul 2024
Netherlands, Diemen

Conditie: Bedoekt.

01 Jul 2024
Netherlands, Diemen