LOT 37
Jakob Nieweg (1877-1955), Stilleven met bloemen in een glazen vaas
Painter / Artist / School
Jakob Nieweg (1877-1955)
Technique / Size
olieverf op doek, zonder lijst, 45x40 cm
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'JNieweg/1920' (rechtsboven)
Extra Text
Conditie: vernis enig vergeeld en oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Jakob Nieweg (1877-1955)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague