LOT 37

Jakob Nieweg (1877-1955), Stilleven met bloemen in een glazen vaas

Painter / Artist / School

Jakob Nieweg (1877-1955)

Technique / Size

olieverf op doek, zonder lijst, 45x40 cm

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'JNieweg/1920' (rechtsboven)

Extra Text

Conditie: vernis enig vergeeld en oppervlaktevuil, verder goed

28 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Jakob Nieweg (1877-1955)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

28 Mar 2023
Netherlands, Hague