LOT 35
'Feestmarsch door Domburg', gemengde techniek op papier, midden onder gesigneerd en gedateerd, 1955.
Conditie: vouwen in het papier.
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg