LOT 226
dinsdagzitting
Zee van der, Jan (Leeuwarden 1898-1988) "Compositie", gesigneerd 'J vd Zee" en '66, houtsnede in drie kleuren/papier, eigen druk door de kunstenaar 5/5, h 52 x b 68 cm.
23 Apr 2024
Netherlands, Hoogezand
23 Apr 2024
Netherlands, Hoogezand