LOT 10042
Jan Asselbergs (1937-2015) , 'Tony met hoed' (1960)
Jan Asselbergs (1937-2015)
'Tony met hoed' (1960)
getiteld en gedateerd (op een label op de achterzijde)
Siberisch krijt op papier, 60,5x48 cm (met lijst: 79x66 cm)
Herkomst: Brabantse Stichting voor Beeldende Kunst en Edelambacht.
Conditie: goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Jan Asselbergs (1937-2015)
'Tony met hoed' (1960)
Conditie: goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague