LOT 10042

Jan Asselbergs (1937-2015) , 'Tony met hoed' (1960)

Jan Asselbergs (1937-2015)

'Tony met hoed' (1960)

getiteld en gedateerd (op een label op de achterzijde)

Siberisch krijt op papier, 60,5x48 cm (met lijst: 79x66 cm)

Herkomst: Brabantse Stichting voor Beeldende Kunst en Edelambacht.

Conditie: goed

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Jan Asselbergs (1937-2015)

'Tony met hoed' (1960)

Conditie: goed

25 Mar 2024
Netherlands, Hague