LOT 35

Jan Bonal (Frans, 1927-1998), 'Allanche sous la neige (Cantal)'

'Allanche sous la neige (Cantal)'

Painter / Artist / School

Jan Bonal (Frans, 1927-1998)

Technique / Size

olieverf op doek, 80x99 cm (met lijst: 103x123 cm)

Signature / Dating

gesigneerd 'Jan Bonal' (rechtsonder); opnieuw gesigneerd en getiteld (op de achterzijde)

Extra Text

Conditie: goed

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Jan Bonal (Frans, 1927-1998)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Conditie: goed

12 Jun 2023
Netherlands, Hague