Jan Bonal (Frans, 1927-1998), 'Allanche sous la neige (Cantal)'
'Allanche sous la neige (Cantal)'
Painter / Artist / School
Jan Bonal (Frans, 1927-1998)
Technique / Size
olieverf op doek, 80x99 cm (met lijst: 103x123 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Jan Bonal' (rechtsonder); opnieuw gesigneerd en getiteld (op de achterzijde)
Extra Text
Conditie: goed
Painter / Artist / School
Jan Bonal (Frans, 1927-1998)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed