Jan Bonal (Frans, 1927-1998) , 'Les roses du village'
'Les roses du village'
Painter / Artist / School
Jan Bonal (Frans, 1927-1998)
Technique / Size
olieverf op doek, 80x100 cm (met lijst: 105x125 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Jan Bonal' (rechtsonder); opnieuw gesigneerd en getiteld (op de achterzijde)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, verder goed
'Les roses du village'
Painter / Artist / School
Jan Bonal (Frans, 1927-1998)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text