Jan Bonal (Frans, 1927-1998), 'Moulins aux brumes roses'
'Moulins aux brumes roses'
Painter / Artist / School
Jan Bonal (Frans, 1927-1998)
Technique / Size
olieverf op doek, 76X96 cm (met lijst: 100x120 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Jan Bonal' (linksonder); opnieuw gesigneerd en getiteld (op de achterzijde)
Extra Text
Conditie: goed
'Moulins aux brumes roses'
Painter / Artist / School
Jan Bonal (Frans, 1927-1998)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed