Jan Carbaat (1866-1925)
Jan Carbaat (1866-1925)
‘Stilleven met aardewerk’, gesigneerd ‘J. Carbaat’ r.o.
Olieverf op board, 36, 2 x 52,9 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Jan Carbaat (1866-1925)
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam