LOT 1039
gesign. r.o. en 07, abstracte voorstelling met gezichten en dieren, lithografie, oplage: 59/150
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch