Jan Cremer (1940), Tulpen
Painter / Artist / School
Jan Cremer (1940)
Technique / Size
kleurenzeefdruk op papier, afbeelding 108x140 cm (147,5x174,5 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd in potlood 'Cremer 91' (rechtsonder) en genummerd 3/20 (linksonder)
Origin / Exhibition / Lite
Conditie: goed.
Painter / Artist / School
Jan Cremer (1940)
Technique / Size
Signature / Dating
Origin / Exhibition / Lite
Conditie: goed.