LOT 0057

Jan Dostál (1921-1996)

DIVADLO
1960
Kvaš na papíře, 420x300 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Jan Dostál 1960.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Jan Dostál - český akademický malíř, ilustrátor a grafik. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole a Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho umělecká tvorba obsahuje portrétní malbu, figurální kompozice a knižní ilustraci.

English Title:
Jan Dostál (1921-1996)

English Description:
THEATRE
1960
Gouache on paper, 420x300 mm (mount aperture), signed and dated lower left "Jan Dostál 1960.".
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Jan Dostál (1921-1996)

Deutsch Description:
THEATER
1960
Gouache auf Papier, 420x300 mm (Passepartout-Ausschnitt), sign. und dat. links unten "Jan Dostál 1960.".
Passepartout, gerahmt, verglast.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

DIVADLO
1960

English Title:
Jan Dostál (1921-1996)

English Description:
THEATRE
1960
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Jan Dostál (1921-1996)

Deutsch Description:
THEATER
1960

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno