LOT 8

Jan Gerard Smits (1823-1910), Kinderen met een geit bij een deur

Kinderen met een geit bij een deur

Painter / Artist / School

Jan Gerard Smits (1823-1910)

Technique / Size

aquarel en inkt op papier, 31,5x26 cm (met lijst 50x44 cm)

Signature / Dating

gesigneerd 'J.G. Smits f' (rechtsonder)

Extra Text

Conditie: Goed. Kleuren iets verbleekt. Niet zuurvrij gelijst.

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Jan Gerard Smits (1823-1910)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

12 Jun 2023
Netherlands, Hague