Jan Gerard Smits (1823-1910), Kinderen met een geit bij een deur
Kinderen met een geit bij een deur
Painter / Artist / School
Jan Gerard Smits (1823-1910)
Technique / Size
aquarel en inkt op papier, 31,5x26 cm (met lijst 50x44 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'J.G. Smits f' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: Goed. Kleuren iets verbleekt. Niet zuurvrij gelijst.
Painter / Artist / School
Jan Gerard Smits (1823-1910)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text