LOT 10072
Jan H.B. Koekkoek (1840-1912) , Vissersscheepje op het droge
Jan H.B. Koekkoek (1840-1912)
Vissersscheepje op het droge
gesigneerd (linksonder)
olieverf op paneel, 19x24,5 cm (met lijst: 28x34 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Jan H.B. Koekkoek (1840-1912)
Vissersscheepje op het droge
gesigneerd (linksonder)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague