LOT 14

Jan Harm Weijns (1864-1945)

'Boerderij aan de 's Gravenweg in Capelle aan den IJssel', gesigneerd 'J.H. Weijns' r.o.

Afmeting: olieverf op doek, 29,5 x 49 cm

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam