LOT 14
Jan Harm Weijns (1864-1945)
'Boerderij aan de 's Gravenweg in Capelle aan den IJssel', gesigneerd 'J.H. Weijns' r.o.
Afmeting: olieverf op doek, 29,5 x 49 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam