Jan Harm Weyns (1864-1945)

Jan Harm Weyns (1864-1945)

‘Stilleven met bierpul, sigaar en tinnen papkom’, gesigneerd ‘J.H. Weijns’ r.o.

Olieverf op paneel, 25,4 x 18,5 cm

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

Jan Harm Weyns (1864-1945)

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam