Jan Hooimeijer (1910-1945), Drie peppels aan de slot

Jan Hooimeijer (1910-1945)

Drie peppels aan de slot

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x75 cm (met lijst: 61x83 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Jan Hooimeijer (1910-1945)

Drie peppels aan de slot

gesigneerd (rechtsonder)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague