Jan Hooimeijer (1910-1945), Drie peppels aan de slot
Jan Hooimeijer (1910-1945)
Drie peppels aan de slot
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op doek, 50x75 cm (met lijst: 61x83 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Jan Hooimeijer (1910-1945)
Drie peppels aan de slot
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague