Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933), Soldaat met paard
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)
Soldaat met paard
gesigneerd met initialen en onduidelijk gedateerd 'J.Hv.P. (rechtsonder); onduidelijk geannoteerd (linksonder)
aquarel, 24,5x16,5 cm (met lijst: 42x32 cm)
Conditie: papier vergeeld en verkleurd, scheuren en kreukels
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Soldaat met paard
25 Mar 2024
Netherlands, Hague