Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933), Soldaat met paard

Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)

Soldaat met paard

gesigneerd met initialen en onduidelijk gedateerd 'J.Hv.P. (rechtsonder); onduidelijk geannoteerd (linksonder)

aquarel, 24,5x16,5 cm (met lijst: 42x32 cm)

Conditie: papier vergeeld en verkleurd, scheuren en kreukels

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Soldaat met paard

25 Mar 2024
Netherlands, Hague