LOT 55

Jan Montijn (1924-2015)

2 kleuretsen, genummerd 91/200 en 99/190, 49,5x39,5 en 35,5x49,5 cm (met lijst: 73x61,5 en 59x71,5 cm) beide met potlood gesigneerd en gedateerd '72 en '75 resp. (rechtsonder)

22 Aug 2019
Netherlands

22 Aug 2019
Netherlands