Jan Sierhuis (1928), Vallende figuren
Painter / Artist / School
Jan Sierhuis (1928)
Technique / Size
olieverf op doek, 62x57 cm (66x73 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Sierhuis 66' (rechtsonder); nogmaals gesigneerd, tevens getiteld en gedateerd 'Jan Sierhuis vallende figuren 1966' (verso)
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Aangekocht in bij Galerie Willy Schoots, Eindhoven.
Painter / Artist / School
Jan Sierhuis (1928)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite