LOT 76

Jan Sierhuis (1928)

Zonder titel, gesigneerd met potlood en gedateerd 'Sierhuis 73' (linksonder), zeefdruk in kleur, genummerd 68/190 (?), 79,5x57,5 cm (incl. lijst)

22 Aug 2019
Netherlands

22 Aug 2019
Netherlands