Jan Simon Knikker Senior (1889-1957)
‘Polderlandschap met schuit', gesigneerd ‘Jan Knikker’ l.o.Olieverf op paneel, 28 x 33,5 (inclusief lijst)Jan Simon Knikker Senior (1889-1957)
Afmetingen: Olieverf op paneel, 28 x 33,5 (inclusief lijst)
Kunstenaar: Jan Simon Knikker Senior (1889-1957)