LOT 130

Jan Simon Knikker junior (1911-1990)

‘Molens aan de vaart met waterlelies’, gesigneerd ‘Jan Knikker JR’ l.o.Olieverf op doek, 60,5 x 40,5 cmJan Simon Knikker junior (1911-1990)

Afmetingen: Olieverf op doek, 60,5 x 40,5 cm

Kunstenaar: Jan Simon Knikker junior (1911-1990)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam