LOT 32
Jan Sirks (1885-1938)
Rustend werkpaard met haverzak op een Rotterdamse kade. Gesigneerd en gedateerd 1913 r.o. Oplage van 10.
Afmeting: Ets 29,5 x 47,5 cm.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Ets 29,5 x 47,5 cm.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam