LOT 57

Jan Sirks (1885-1938)

Titel:
Jan Sirks (1885-1938)

Omschrijving:
‘Zeilende tjalken’, gesigneerd (in potlood) ‘Jan Sirks’ r.o. en geannoteerd (in potlood) ‘Zeilende tjalken’ l.o.Ets, 48 x 38 cmJan Sirks (1885-1938)

Afmetingen:
Ets, 48 x 38 cm

Kunstenaar:
Jan Sirks (1885-1938)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

Titel:
Jan Sirks (1885-1938)

Omschrijving:

Afmetingen:
Ets, 48 x 38 cm

Kunstenaar:
Jan Sirks (1885-1938)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam