LOT 57
Jan Sirks (1885-1938)
Titel:
Jan Sirks (1885-1938)
Omschrijving:
‘Zeilende tjalken’, gesigneerd (in potlood) ‘Jan Sirks’ r.o. en geannoteerd (in potlood) ‘Zeilende tjalken’ l.o.Ets, 48 x 38 cmJan Sirks (1885-1938)
Afmetingen:
Ets, 48 x 38 cm
Kunstenaar:
Jan Sirks (1885-1938)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Titel:
Jan Sirks (1885-1938)
Omschrijving:
Afmetingen:
Ets, 48 x 38 cm
Kunstenaar:
Jan Sirks (1885-1938)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam