LOT 6534
General Art and Antique Sale
Jan Sluijters (1881-1957)
Portret van een man
houtskooltekening, gesign. m.o., beschadigingen aan het papier, 64 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
[map]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
Portret van een man
[map]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam