Jan Visser (1879-1961), 'Stormexpressie'
'Stormexpressie'
Painter / Artist / School
Jan Visser (1879-1961)
Technique / Size
olieverf op doek, 50x100 cm (met lijst: 59x109 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en onduidelijk gedateerd 'Jan Visser ..' (rechtsonder); gesigneerd en getiteld (op achterzijde) en adres van de schilder in Haarlem
'Stormexpressie'
Painter / Artist / School
Jan Visser (1879-1961)
Technique / Size
Signature / Dating