LOT 76

Jan Visser (1879-1961), 'Stormexpressie'

'Stormexpressie'

Painter / Artist / School

Jan Visser (1879-1961)

Technique / Size

olieverf op doek, 50x100 cm (met lijst: 59x109 cm)

Signature / Dating

gesigneerd en onduidelijk gedateerd 'Jan Visser ..' (rechtsonder); gesigneerd en getiteld (op achterzijde) en adres van de schilder in Haarlem

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

'Stormexpressie'

Painter / Artist / School

Jan Visser (1879-1961)

Technique / Size

Signature / Dating

12 Jun 2023
Netherlands, Hague