LOT 127
Jan Visser (1879-1961)
Jan Visser (1879-1961), 'zeegezicht', gesigneerd en gedateerd r.o.
Afmeting: Olieverf op paneel, 39 x 50 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam