LOT 520
Jan Voss (1936)
'Ohne Titel 1982', rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '81', kleurenlitho, genummerd 91/120,70x52 cm (met lijst: 82x66).
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag