LOT 19

Jan Weissenbruch (1822-1880)

De Veerpoort van Leerdam

rechtsonder get. 'Jan Weissenbruch F.' Te dateren rond circa 1860

aquarel op papier, 20,5x26,5 cm

Herkomst: -Collectie familie Weissenbruch; via nalatenschap in de collectie van de huidige eigenaar.

Vergelijk dit werk met een olieverfschilderij door Weissenbruch met dezelfde compositie in de Royal Collection, Osborne House, Osborne / Please compare to an oil on panel with the same composition by Jan Weissenbruch in the Royal Collection, Osborne House, Osborne.

18 Mar 2020
Netherlands, Hague

De Veerpoort van Leerdam

18 Mar 2020
Netherlands, Hague