Jan Weissenbruch (1822-1880)
De Veerpoort van Leerdam
rechtsonder get. 'Jan Weissenbruch F.' Te dateren rond circa 1860
aquarel op papier, 20,5x26,5 cm
Herkomst: -Collectie familie Weissenbruch; via nalatenschap in de collectie van de huidige eigenaar.
Vergelijk dit werk met een olieverfschilderij door Weissenbruch met dezelfde compositie in de Royal Collection, Osborne House, Osborne / Please compare to an oil on panel with the same composition by Jan Weissenbruch in the Royal Collection, Osborne House, Osborne.
De Veerpoort van Leerdam